Σομπα πελλετ αεροθερμη qlima fiorina 74s αποριες

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165404 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ


Συνημμένο αρχείο:

Όνομα Αρχείου: m_Fiorina_...6_LR.pdf
Μέγεθος αρχείου:2,916 KB
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165530 από HellboyGR
Καλησπέρα, εχω την Qlima Fiorina 74s και εχω ενα θεματακι σχετικα με την ροη αέρα στις ενδειξεις μου βγαζει κανονικα την θερμοκρασια αλλα οταν την αλλαζω απο το 2 πχ στο 3η 4 δεν υπαρχει καποια αλλαγη σε θεμα ροης η κατι αλλο , πραγμα το οποιο πριν απο καιρο γινοταν.

Υπαρχει καποιος τροπος να με βοηθησετε αν κανω reset τις ρυθμισεις κατι αλλο

Επισης αναβει η ενδειξη Eco και το Serv το οποιο ειναι μονιμος αναμενο λόγο του οτι εχει ξεπερασει τις 90000 ωρες λειτουργιας και θελει καποιο σχετικο service
Εαν υπαρχει καποιος να με βοηθησει θα το εκτιμούσα.
Ευαχαριστω για το χρονο σας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165531 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
HellboyGR πρεπει να μπεις στο μενου .βρες με εδω www.facebook.com/kostas.pixas να σε βοηθησω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #166877 από sakis69
γεια σας ειμαι καινουργιος στο forum και σκεφτομαι να αγορασω μια σομπα πελλετ qlima fiorina ,και θελω να ρωτησω τα εξης.Την σομπα οταν την αγοραζεις απο τα leroy ειναι ετοιμη για χρηση ειναι ρυθμισμενη και αν οχι αναλαμβανουν οι ιδιοι να την ρυθμισουν [ με το αζημιωτο φυσικα].ευχαριστω πολυ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #166879 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Προσοχή στην επιλογή .αν ο χώρος σου ο ενιαίος ειναι μεγάλος και το σπίτι αμονωτο μήπως δεν θα σε βολεύει αεροθερμη!!!!ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΡΩΤΑΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΡΥΘΜΙΣΜΕΝΗ?ΑΝ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΧΡΕΙΖΕΤΑΙ Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΕΣ τους ένα αμάξι που αγοραΖεις το πας πρώτα στην αντιπροσωπεία να στο ΡΥΘΜΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΥΚΛΟΦΩΡΕΙΣ?ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ!!!!ΔΙΝΕΤΑΙ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΥΡΩ ΑΠΑΙΤΗΣΤΕ!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #166881 από Nasikas
Ρυθμισμένες είναι οι σόμπες απο το εργοστάσιο.
Τουλάχιστον δύο που έτυχα να δω -αυτης της μάρκας. (Πήγα πέλλετ να τους κάνω το πρώτο άναμα και δούλευαν ρολόϊ. )

Πέρασα όμως τυχαία τις προάλλες και είδα ότι είχαν ξεπουλήσει. Σε ποιό κατάστημα βρήκατε. ?


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.090 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ