Τιμές ξύλου

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #3316 από kostas1
Απαντήθηκε από kostas1 στο θέμα Τιμές ξύλου
Αυτο είναι για τους προνομιούχους που έχουνε χώρο αποθήκευσης.Αλλά και 100 ευρώ που σου βγαίνει είσαι αρχοντας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #3334 από theo64
Απαντήθηκε από theo64 στο θέμα Τιμές ξύλου
Για φέτος αγόρασα 22 τόνους οξυά άκοπη με 55 ευρώ τον τόνο απο την Αριδαία (ένα ολόκληρο φορτηγό) με τα έξοδα για το κόψιμο και το σχίσιμο μου στοίχισε 65 ευρώ ο τόνος. Η αγορά έγινε αρχές Ιουνίου. Λογικά περίπου 10 τόνοι θα μου περισέψουν για του χρόνου, η αγορά που θέλω να κάνω θα είναι για την μεθεπόμενη χρονιά. Αν τιμή που ανέφερε ο φίλος mastoras είναι για Βουλγαρία και σ΄αυτή προστίθεται και η μεταφορά τότε μάλλον θα προτιμήσω τη λύση που ακολούθησα και φέτος, απλά το φορτηγό (περίπου 24 τόνοι) θα το μοιραστώ με τον αδελφό μου. Πρέπει να έχω πάντα ξερά ξύλα για το λέβητα (πυρόλυσης βλέπετε).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #3595 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Τιμές ξύλου

theo64 έγραψε: Για φέτος αγόρασα 22 τόνους οξυά άκοπη με 55 ευρώ τον τόνο απο την Αριδαία (ένα ολόκληρο φορτηγό) με τα έξοδα για το κόψιμο και το σχίσιμο μου στοίχισε 65 ευρώ ο τόνος. Η αγορά έγινε αρχές Ιουνίου. Λογικά περίπου 10 τόνοι θα μου περισέψουν για του χρόνου, η αγορά που θέλω να κάνω θα είναι για την μεθεπόμενη χρονιά. Αν τιμή που ανέφερε ο φίλος mastoras είναι για Βουλγαρία και σ΄αυτή προστίθεται και η μεταφορά τότε μάλλον θα προτιμήσω τη λύση που ακολούθησα και φέτος, απλά το φορτηγό (περίπου 24 τόνοι) θα το μοιραστώ με τον αδελφό μου. Πρέπει να έχω πάντα ξερά ξύλα για το λέβητα (πυρόλυσης βλέπετε).


theo64 αν μπορείς στειλε μου σε παρακαλώ κάποιο στοιχείο επικοινωνίας για την αγορα ολόκληρου φορτηγού ξύλων. Το e-mail μου είναι: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν by dmtr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #3615 από theo64
Απαντήθηκε από theo64 στο θέμα Τιμές ξύλου

dmtr έγραψε:

theo64 έγραψε: Για φέτος αγόρασα 22 τόνους οξυά άκοπη με 55 ευρώ τον τόνο απο την Αριδαία (ένα ολόκληρο φορτηγό) με τα έξοδα για το κόψιμο και το σχίσιμο μου στοίχισε 65 ευρώ ο τόνος. Η αγορά έγινε αρχές Ιουνίου. Λογικά περίπου 10 τόνοι θα μου περισέψουν για του χρόνου, η αγορά που θέλω να κάνω θα είναι για την μεθεπόμενη χρονιά. Αν τιμή που ανέφερε ο φίλος mastoras είναι για Βουλγαρία και σ΄αυτή προστίθεται και η μεταφορά τότε μάλλον θα προτιμήσω τη λύση που ακολούθησα και φέτος, απλά το φορτηγό (περίπου 24 τόνοι) θα το μοιραστώ με τον αδελφό μου. Πρέπει να έχω πάντα ξερά ξύλα για το λέβητα (πυρόλυσης βλέπετε).


theo64 αν μπορείς στειλε μου σε παρακαλώ κάποιο στοιχείο επικοινωνίας για την αγορα ολόκληρου φορτηγού ξύλων. Το e-mail μου είναι: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.


Σου έστειλα mail με τα στοιχεία του προμηθευτή.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #3679 από foxsat
Απαντήθηκε από foxsat στο θέμα Τιμές ξύλου
Για ξυλα και μπρικετες απο Βουλγαρια ενδιαφερομαι και εγω.Περιοχη Καστορια.

@Theo64
Μηπως εχουμε κοινο γνωστο τον Παναγιωτη απο Αμερικη?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #3712 από theo64
Απαντήθηκε από theo64 στο θέμα Τιμές ξύλου

foxsat έγραψε: Για ξυλα και μπρικετες απο Βουλγαρια ενδιαφερομαι και εγω.Περιοχη Καστορια.

@Theo64
Μηπως εχουμε κοινο γνωστο τον Παναγιωτη απο Αμερικη?


Ο κουνιάδος μου λέγεται Παναγιώτης και ζει στη Νέα Υόρκη. Δεν ξέρω αν εννοείς τον ίδιο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.146 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ