Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν - 3 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #172756 από tempes
Απαντήθηκε από tempes στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
αυτο που δειχνω στο βιντεο πιο πανω

ενω δουλευε εδω και ενα μηνα περιπου με την καινουρια πλακετα , κανει αυτο που φαινεται στο βιντεο.
Δηλαδη , προσπαθει να ξεκινησει την εναυση , αλλα κοβει τον αερα και σε καθε προσπαθεια γινεται μικροτερο κυκλος μεχρι που φαινεται να ξεψυχαει. Ελπιζω να μου την αλλαξουν και να μην εχω προβλημα οπως μου ειπαν επειδη δεν ειμαι εξειδικευμενος τεχνικος
 
Last edit: 3 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν by tempes.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #172757 από Miyagki
Απαντήθηκε από Miyagki στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
Δυστηχως με τις πλακέτες υπάρχει μεγάλο πρόβλημα... Κατασκευάστηκαν έχουν πρόβλημα...; Δημιουργείτε το πρόβλημα μετά; Κανείς δεν ξέρει..Προσωπικά στον δικό μου καυατηρα θα έβαζα τον master..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #172758 από tempes
Απαντήθηκε από tempes στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
βοηθησε με λιγο με το master , τι ειναι?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν - 3 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #172761 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΣΩΣΤΟΣ Ο ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΣΤΕΡ!!!!!!!!!! master-electric.gr/category_biomass_cont...-controller-pwc-2500 ΣΕ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ ΣΕ ΦΕΡΟΛΙ SUNP12 ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΔΩ ΣΤΗ ΛΑΜΙΑ ΕΒΑΛΑ ΜΑΣΤΕΡ ΚΑΝΕΙ ΕΛΕΝΧΟ (ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΦΩΤΟΚΥΤΑΡΟ ΕΠΙΛΟΓΗ) ΑΠΟ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΚΑΥΣΑΕΡΙΩΝ ΤΗΝ ΟΛΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΚΕΡΑΜΕΙΚΗ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΜΕ ΠΥΡΩΣΩΛΗΝΑ ΜΕ ΣΠΥΡΩΜΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΛΛΑΓΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ.ΠΥΡΟΒΟΛΑΕΙ ΔΙΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΤΕΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΦΛΟΓΑΣ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΑΟ4!!!!!!!!!!!!!Ι ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΒΡΕΣ ΤΕ ΜΕ ΕΔΩ www.facebook.com/kostas.pixas
Last edit: 3 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #172766 από Miyagki
Απαντήθηκε από Miyagki στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
Μην σε τρομάζει η μετατροπη είναι πανευκολη. Ο εγκεφαλος Master βγάζει όλους τους εξόδους που χρειάζετε καθως και τις ρυθμισεις ώστε να δουλεψει σωστά ο ferroli. Συνδέεις Αντισταση, κοχλία, Φωτοκυτταρο βάζεις δικό του (brahma) απλά ανοιγει παραπάνω την τρυπα, μοτέρ αέρα,θερμικο λαιμού δίνεις ρευμα και καθεσε ενα δυωρο τριωρο να το ρυθμισεις.. μπορει να έβαλα και πολύ.. ολα τα που έχει επάνω ο ferroli τα ακυρώνεις, οθόνες εγκεφαλους πιεσοστατες όλα πεταμα.. και έχεις το κεφάλι σου ύσηχο.. πετάς και αυτή την αντισταση επάνω polykatastima-chantavaridis.car.gr/parts/view/12291623/ που ο τυπος που την εκανε επρεπε να ειναι einstein και υσηχάζεις όσον αφορά to ηλεκτρολογικό κομμάτι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #172767 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΠΟΝΕΜΕΝΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΦΕΡΟΛΙ ΛΕΕΙ¨¨¨¨¨ΕΥΤΘΧΩΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΛΛΛΛΛΛΛΛ....................................!!!!!!!!!!!!!ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Ο Miyagki ΚΑΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.236 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ