Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν - 3 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #172769 από tempes
Απαντήθηκε από tempes στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
εστειλα πισω την πλακετα , εδωσα και τις 2 καμμενες σε ενα φιλο ηλεκτρονικο και θα περιμενω μια  δυο μερες , αν οχι θα σκεφτω για τον μαστερ.
τον εχω συναντησει σε 2 γνωστους , αλλα δεν το σκαλισα για να δω πως δουλευει.

σας ευχαριστω παιδια Κωστα οι πατεντες που λες με ενδιαφερουν , αλλα δεν εχω χρονο να ασχοληθω , ουτε θελω να εκμεταλευομαι τις γνωσεις σου αλλα και τον χρονο σου .

Υ.γ. η πλακετ για τον P7 που φορουσε ο καυστηρας απο οτι βλεπω δεν υπαρχει. Πλεον οπως μου ειπαν απο την αντιποσωπεια οτι η πλακετα ειναι μια για ολους τους καυστηρες και ειναι αυτη που μου εστειλαν.
Last edit: 3 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν by tempes.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #172797 από tomasP12
Απαντήθηκε από tomasP12 στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
Φίλε μου είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα και μου κάηκαν 3 πλακέτες....
Η λύση είναι φτηνή και εύκολη:
Σταθεροποιητής τάσης με κόστος 50 ευρώ και δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν - 3 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #172798 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η  ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ ΑΥΤΗ ΔΙΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΤΗ ΛΕΙΒΑΔΙΑ ΣΕ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝΕ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΣΗ!!!!!!ΕΒΑΛΕ MASTER  ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΠΕΝΑ!!!!! ΣΕ 2-3 ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΛΑΚΕΤΩΝ .Η ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ MASTER 2500 ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΩΣΤΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΥΣΗΧΑΣΑΤΕ !!!!!ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΗΔΗ ΣΕ 3 ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΞΑΝΑΕΝΟΧΛΗΣΑΝ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ "ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ"" ΠΛΕΟΝ ΣΤΟ ΛΕΒΗΤΟΣΤΑΣΙΟ!!!!!!ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΙΣΘΗΤΗΡΙΟ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ ΚΑΜΙΝΑΔΑΣ (ΕΧΕΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΤΕ ΤΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΖΑΝΙ ΚΑΙ ΚΥΚΛΟΦΩΡΙΤΗ )ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΤΑΒΑΣΕΙΣ ΤΩΝ ΒΗΜΑΤΩΝ!!!
Last edit: 3 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Miyagki

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #172800 από tomasP12
Απαντήθηκε από tomasP12 στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
Η νέα universal πλακέτα της ferolli είναι πολύ ευαίσθητη στις μεταβολές τάσης με αποτέλεσμα να καίγεται.
Ένα χρόνο με τον σταθεροποιητή και δεν έχω κανένα πρόβλημα.
​​​​​​

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #172801 από Miyagki
Απαντήθηκε από Miyagki στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
Εγω να ρωτησω. Τι εγινε με τις υπολοιπες πλακέτες; Σου δωθηκε καποια εγγυηση απο την εταιρία; εδω μιλάμε οτι την αγοραζεις καινουρια και απλά δεν δουλευει.. Δεν μιλάμε για τάση...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #172802 από Miyagki
Απαντήθηκε από Miyagki στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η  ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ ΑΥΤΗ ΔΙΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΤΗ ΛΕΙΒΑΔΙΑ ΣΕ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝΕ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΣΗ!!!!!!ΕΒΑΛΕ MASTER  ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΠΕΝΑ!!!!! ΣΕ 2-3 ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΛΑΚΕΤΩΝ .Η ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ MASTER 2500 ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΩΣΤΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΥΣΗΧΑΣΑΤΕ !!!!!ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΗΔΗ ΣΕ 3 ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΞΑΝΑΕΝΟΧΛΗΣΑΝ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ "ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ"" ΠΛΕΟΝ ΣΤΟ ΛΕΒΗΤΟΣΤΑΣΙΟ!!!!!!ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΣΤΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΙΣΘΗΤΗΡΙΟ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ ΚΑΜΙΝΑΔΑΣ (ΕΧΕΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΤΕ ΤΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΖΑΝΙ ΚΑΙ ΚΥΚΛΟΦΩΡΙΤΗ )ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΤΑΒΑΣΕΙΣ ΤΩΝ ΒΗΜΑΤΩΝ!!!
 

Τα έβαλες με αισθητηριο καμιναδας η φωτοκύτταρο;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.253 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ