Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

Περισσότερα
2 Χρόνια 11 Μήνες πριν #173063 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΤΟ φωτοκύτταρο δεν δουλεύει καλά και μετράει λάθος η βραχυκύκλωμενο η το τάισμα πέλλετ σε κάθε σκάλα είναι φτωχό και δεν έχει καλή φλόγα για να διαβάσει το φωτοκύτταρο .δες κατά την λειτουργία σε όλες τις σκάλες και στις διάφορες μεταβάσεις αν στη παράμετρο t20 ΜΕΤΡΆΕΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 30 ΕΩΣ ΚΑΙ 4-5-6-10.ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 3-20.ΠΑΝΩ ΑΠΟ 32-35 ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΕ ΑΛΛΑΡΜ ΑΠΟ ΈΛΛΕΙΨΗ ΦΛΟΓΑΣ!!!!ΑΛΛΙΩΣ ΑΛΛΆΖΕΙΣ ΦΩΤΟΚΎΤΤΑΡΟ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΕ ΒΛΑΒΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΕΙ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 11 Μήνες πριν #173064 από tempes
Απαντήθηκε από tempes στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
Στις σκαλες μεχρι 3 εχει πλουσια φλωγα, στην 4 και 5 εχω χαμηλωσει τον αερα και εδωσα περισσοτερο πελλετ.
Αλλα εδω και δυο μηνες δουλευε ετσι , χωρις να πειραξω ρυθμισεις , ξαφνικα εγινε αυτο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 11 Μήνες πριν #173065 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΔΕΣ ΤΑ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΟ ΦΩΤΟΚΥΤΤΑΡΟ.ΘΕΛΕΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 11 Μήνες πριν #173068 από tempes
Απαντήθηκε από tempes στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
Παρατήρησα ότι δεν πατούσε σωστά η σχαρα. Στο Ρ20 έχω δει από 3 έως 15. Εδώ και μια ώρα δουλεύει πάντως

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 11 Μήνες πριν #173070 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Πολλές φορές έχει τύχει ΝΑ ΚΟΛΛΑΕΙ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΚΟΧΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΡΙΧΝΕΙ η ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΣΚΟΝΗ ΤΕΡΜΑ ΚΑΤΩ ΣΤΗ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΡΙΧΝΕΙ ΣΩΣΤΗ ΔΟΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΠΗΛΑΙΩΣΗ Η ΝΑ ΡΙΧΝΕΙ ΣΚΟΝΗ ΑΝΤΙ ΠΕΛΛΕΤ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ Η ΦΛΟΓΑ ΤΟ ΦΩΤΟΚΎΤΤΑΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑΡΜ.ΕΜΑΘΕΣ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΜΙΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗ !!!!!(ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ!!!!)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": tempes

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 11 Μήνες πριν #173073 από tempes
Απαντήθηκε από tempes στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
εχω πολυ καιρο να καθαρισω ολο το συστημα , μαλλον ειναι αυτο το θεμα. Το περιεργο ειναι πως τοσο καιρο δουλευε μια χαρα , ενω τωρα για να δουλεψει κατεβασα 8 μοναδες το ταισμα στην 5η σκαλα και ανεβασα 3 μοναδες τον αερα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.233 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ