Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26917 από zio1980
Απαντήθηκε από zio1980 στο θέμα Τιμές pellet
Μπορεις να μου στειλεις τα στοιχεια επικοινωνιας στο εμιλ μου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.. εγώ πάντως στην περιοχή μου Ν. Πέλλας τα βρίσκω 290ευρώ την παλλέτα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26922 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Τιμές pellet
ωραία,να μην μας πει ο εισαγωγέας τους τυχόν μεταπωλητές του.Αλλά ρε παιδιά πως ενημερώνετε κάποιος σε ένα ενημερωτικό φόρουμ, όπως αυτό, για αυτά που ψάχνει;Μόνο μέσα απο pm;

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26924 από stefar
Απαντήθηκε από stefar στο θέμα Τιμές pellet
Αν μπορείς στείλε μου τη διεύθυνση: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26937 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet

theoilia έγραψε: ωραία,να μην μας πει ο εισαγωγέας τους τυχόν μεταπωλητές του.Αλλά ρε παιδιά πως ενημερώνετε κάποιος σε ένα ενημερωτικό φόρουμ, όπως αυτό, για αυτά που ψάχνει;Μόνο μέσα απο pm;


Το energ μιλάει με τους εισαγωγείς οι οποίοι κάνουν καλύτερη τιμή για τα μέλη του energ.
Και αυτό συμφέρει όλους.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #26943 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Τιμές pellet
μα εγώ δεν ζήτησα να μάθω τιμή.Να μάθω αν υπάρχουν και άλλοι που το διακινούν και είναι πιο κοντά σε εμένα ήθελα. anyway μάλλον έκανα την ερώτηση σε λάθος θέμα από ότι βλέπω,αυτή η ενότητα είναι για την τιμή των πελλετ.

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27060 από AT
Απαντήθηκε από AT στο θέμα Τιμές pellet
προς GioGud

Εσυ τι πελλετ θα προτεινες για ενα 18KW λεβητα EDILAKMIN?
Golden nugget, bioenergy ή biotherm?

σε ρωταω επειδη θελω να γινω πελατης σου, αλλά, άλλα μου λεει ο ενας πωλητής άλλα ο άλλος και δεν ξερω τι ισχυει στο τελος...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.372 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ