Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30276 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

Τάκης έγραψε: Στον Συνεταιρισμό Υδραυλικών Λάρισας ΝΕΣΥΘΕΡΜ σήμερα είδα κάποιο πέλετ Ρουμάνικο ECO LEMN, www.ecolemn.info/en/produse.html με πολύ καλά χαρακτηριστικά και πιστοποιήσεις με 305€ τον τόνο. Όπως μου δήλωσε ο προμηθευτής είναι πέλετ οξυάς.


Μακρυάαααααάααααάαάαάάάά

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30283 από malia
Απαντήθηκε από malia στο θέμα Τιμές pellet
αργολιδα SC CSILLAG SRL 310 ευρω τα 1050 κιλα!παρα πολυ καλο!το εκανα συκριση κ με 2 αλλα πελλετ κ ηταν παρα πολυ καλο απο τα αλλα 2

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30286 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

erimitis έγραψε:

LEONAS έγραψε: Το καλυτερο πελλετ ειναι αυτο που εχει παρει καποιος
στην καλυτερη τιμη.

Αψογος!!!!!!
Εμποροι και εμπορακοι θα φατε φολλα με τις βλακεις που κανετε.
Παρα το αρνητικο του καρμα ο γκουντελιας βλεπω οτι σε εποχη χειμωνα πλεον κραταει καποιες σεβαστες τιμες.
Για να καταλαβετε βρηκα ανωνυμο πελλετ βουλγαρικο στα 205 ευρω και ο γκουντελιας εχει επωνυμο στα 250

Μαγκες φτιαξτε πελατολογια για να μπορειτε να ζησετε αλλιως καθε χρονο στην αρπαχτη δεν βγαινει.

Φίλε μου δυστυχώς δεν είναι όπως τα λες. Και οι δικές μας τιμές έχουν πάρει την ανηφόρα, με όχι δική μας ευθύνη. Παρόλα αυτά προσπαθώ εγώ και οι συνεργάτες μου να έχουμε την χαμηλότερη δυνατή τιμή.
Σημ.: Θα πρέπει να κάνεις 1-2 refresh στους τιμοκαταλόγους μας(άτιμα cookies).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30303 από t123321
Απαντήθηκε από t123321 στο θέμα Τιμές pellet

papg έγραψε:

t123321 έγραψε: Στα Γιάννενα δεν ξέρουν τι ζητάνε. Με συμφέρει να φέρω pellet από Θεσσαλονίκη (από hellenicecofuel όπως και τελικά έκανα) παρά να το αγοράσω εδώ.
Για παράδειγμα η ξυλοτεχνική που είναι και παρασκευάστρια στο alfawood ζητούσε 300 την παλέτα και 20 μεταφορικά. Από θεσ/κη 305 με την μεταφορά στα Γιάννενα !!!.
Ameco στα Γιάννενα 330 με μεταφορά. Από Θεσ/κη golden nuggets 330 με μεταφορά στα Γιάννενα!!
Αν αυτά δεν είναι αισχροκέρδεια τότε τι είναι;


Κρίμα εσείς εκεί δεν έχετε ανταγωνισμό να το αγοράσεις 299€


Συγνώμη αλλά δεν σε κατάλαβα. Δεν είναι αισχροκέρδεια κατάστημα στη Θεσσαλονίκη να πουλά το Alfawood λιανική 260 (φυσικά με το κέρδος της) και η κατασκευάστρια εταιρεία να πουλά το ίδιο 300;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30307 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Τιμές pellet
Tωρα πια κ αυτου καθ' αυτου ηλεκτρομαγαζα μπηκαν κ στο χωρο του πελλετ!!!
Στη Λαρισα πασιγνωστο ηλεκτρομαγαζο αρχισε να πουλαει λεβητες ξυλου,λεβητες πελλετ,πελλετοσομπες,ξυλοσομπες,αντλιες θερμοτητας,δοχεια αδρανειας κ φυσικα πελλετ!
Τιμες?
270euro/tn εταιρειας ΜΑΚΗ ξεφορτωμενο στο πεζοδρομιο του σπιτιου.
270euro/tn εταιρειας AMECO '' '' '' '' ''
Μεχρι 25km δωρεαν μεταφορικα.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30315 από ΠΑΠΑΣ
Απαντήθηκε από ΠΑΠΑΣ στο θέμα Τιμές pellet

stergiosbik έγραψε: Tωρα πια κ αυτου καθ' αυτου ηλεκτρομαγαζα μπηκαν κ στο χωρο του πελλετ!!!
Στη Λαρισα πασιγνωστο ηλεκτρομαγαζο αρχισε να πουλαει λεβητες ξυλου,λεβητες πελλετ,πελλετοσομπες,ξυλοσομπες,αντλιες θερμοτητας,δοχεια αδρανειας κ φυσικα πελλετ!
Τιμες?
270euro/tn εταιρειας ΜΑΚΗ ξεφορτωμενο στο πεζοδρομιο του σπιτιου.
270euro/tn εταιρειας AMECO '' '' '' '' ''
Μεχρι 25km δωρεαν μεταφορικα.


Ας παρει και 30/παλλετα μεταφορικα για Τρικαλα.Παλι ειναι με διαφορα φθηνοτερα απο τα 330 και 350 που ζητανε για το AMECO στα Τρικαλα.Παντως μου κανει εντυπωση 270 για το AMECO.Εγω βρηκα το SAVA σε ηλεκτρονικο καταστημα 260/τ.Μηπως προκειται για τιποτα προβληματικες παρτιδες?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.429 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ