Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31100 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet
320 το δινει ο φιλος στα Φαρσαλα. Μάλλον τελείωσε το Μπιγκμπαγκισιο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31106 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε: 320 το δινει ο φιλος στα Φαρσαλα. Μάλλον τελείωσε το Μπιγκμπαγκισιο


Τάχεις μπερδέψει.

Πριν 2 βδομάδες και 5 μέρες έγραφα.

2 Εβδομάδες, 5 Ημέρες πριν #26001
Τάκης
Σήμερα που ρώτησα τιμές στα Φάρσαλα βρήκα ΜΑΚΗ προς 265€/tn, alpha wood προς 320 και schweighofer προς 320. Όλα παραδοτέα στο σπίτι για ποσότητα 1 τόνου.


Το μπιγκμπαμπίσιο που αναφέρεις ήταν πληροφορία που είχε παραθέσει άλλος φίλος στη Λάρισα και ξεκίνησαν οι αντιπαραθέσεις. Το schweighofer στα Φάρσαλα το είχαν μέχρι τον Σεπτέμβρη 300€ και μετά 320. Τόσο το έχω αγοράσει και εγώ.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Τάκης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31108 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet

Τάκης έγραψε: Τάκης


Περιμένω την συμμετοχή σου
www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...t=45&Itemid=53#31098

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31124 από Grecu_
Απαντήθηκε από Grecu_ στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε: Η schweighofer, έxει μια μοναδα στο Comanetsi που βγάζει μόνο big bag. Και το βγαζει μονο σε big bag, γιατι δεν ειναι της ιδιας ποιοτητας. Ελπίζω να έγινα κατανοητός.


Κομανετσι, ε? Γι'αυτο παιρνει αριστα (10 καθαρο) το πελλετ? :P
Το να υπαρχει διαφορα ποιοτητας αναμεσα σε big bag και σακουλι ειναι λογικο παντως, για να τσιμπησουν και το μερος της αγορας που χρησιμοποιει παμφαγα μηχανηματα (κυριως στον βιομηχανικο/εμπορικο τομεα).
Ενας γαιδαρολεβητας των 200-3000-500kW δεν θα ταιστει με premium προιον σε superpremium τιμη.
(συν το οτι οι 2 μοναδες επεξεργαζονται διαφορετικα ειδη ξυλειας)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31137 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

Τάκης έγραψε:

giogud έγραψε: 320 το δινει ο φιλος στα Φαρσαλα. Μάλλον τελείωσε το Μπιγκμπαγκισιο


Τάχεις μπερδέψει.

Πριν 2 βδομάδες και 5 μέρες έγραφα.

2 Εβδομάδες, 5 Ημέρες πριν #26001
Τάκης
Σήμερα που ρώτησα τιμές στα Φάρσαλα βρήκα ΜΑΚΗ προς 265€/tn, alpha wood προς 320 και schweighofer προς 320. Όλα παραδοτέα στο σπίτι για ποσότητα 1 τόνου.


Το μπιγκμπαμπίσιο που αναφέρεις ήταν πληροφορία που είχε παραθέσει άλλος φίλος στη Λάρισα και ξεκίνησαν οι αντιπαραθέσεις. Το schweighofer στα Φάρσαλα το είχαν μέχρι τον Σεπτέμβρη 300€ και μετά 320. Τόσο το έχω αγοράσει και εγώ.

Οπότε οι τιμές μας είναι στα ίδια επίπεδα και σε κάποια ο φίλος πολύ ακριβότερος... :) :) :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31149 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε:

Τάκης έγραψε:

giogud έγραψε: 320 το δινει ο φιλος στα Φαρσαλα. Μάλλον τελείωσε το Μπιγκμπαγκισιο


Τάχεις μπερδέψει.

Πριν 2 βδομάδες και 5 μέρες έγραφα.

2 Εβδομάδες, 5 Ημέρες πριν #26001
Τάκης
Σήμερα που ρώτησα τιμές στα Φάρσαλα βρήκα ΜΑΚΗ προς 265€/tn, alpha wood προς 320 και schweighofer προς 320. Όλα παραδοτέα στο σπίτι για ποσότητα 1 τόνου.


Το μπιγκμπαμπίσιο που αναφέρεις ήταν πληροφορία που είχε παραθέσει άλλος φίλος στη Λάρισα και ξεκίνησαν οι αντιπαραθέσεις. Το schweighofer στα Φάρσαλα το είχαν μέχρι τον Σεπτέμβρη 300€ και μετά 320. Τόσο το έχω αγοράσει και εγώ.

Οπότε οι τιμές μας είναι στα ίδια επίπεδα και σε κάποια ο φίλος πολύ ακριβότερος... :) :) :)


To MAKH και το schweighofer είναι από έναν προμηθευτή και το alpha από άλλον. Ήδη στο alpha έχει διορθωθεί η τιμή και το δίνουν 290 τον τόνο.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.317 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ