Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31200 από malia
Απαντήθηκε από malia στο θέμα Τιμές pellet
δεν θελω να κατηγορησω τα ελληνικα πελλετ αλλα δυστυχως δεν αξιζουν μια!πηρε μια φιλη μου απο τριπολη κ απο 2 εργοστασια ασε να μην σας πω καλυτερα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31221 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet

malia έγραψε: δεν θελω να κατηγορησω τα ελληνικα πελλετ αλλα δυστυχως δεν αξιζουν μια!πηρε μια φιλη μου απο τριπολη κ απο 2 εργοστασια ασε να μην σας πω καλυτερα!


Μήπως υπερβάλλεις και γενικεύεις;

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31237 από malia
Απαντήθηκε από malia στο θέμα Τιμές pellet
οχι καθολου!δεν εχω λογο!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31241 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet

malia έγραψε: οχι καθολου!δεν εχω λογο!


Δεν είπα πως έχεις λόγο, ούτε ότι δε συνέβη αυτό που λες.
Εγώ για παράδειγμα πέρισυ έκαψα δύο ελληνικές μάρκες και σε γενικές γραμμές έμεινα ευχαριστημένος (λαμβάνοντας υπόψη τις ιδιαιτερότητες της περσινής χρονιάς).
Δε βγαίνω όμως να πω ότι όλα τα ελληνικά πέλλετ είναι τέλεια...

Απλά να μη γενικεύουμε λέω, τίποτα παραπάνω.

Φέτος όλοι θα κριθούν εξ αρχής.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31243 από malia
Απαντήθηκε από malia στο θέμα Τιμές pellet
με βαση λογικης απο οτι ξερεις στην ελλαδα δεν υπαρχει ξυλεια ,αρα πως θα εχουνε καλο πελλετ??παιρνω να ρωτησω εναν κ του λεω απο τι ξυλο ειναι το πελλετ σου!κ μου απανταει απο πευκο κ απο ελατο!στην ελλαδα απαγορευεται να κοβεις ελατο!εχω λαθος?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31255 από jps
Απαντήθηκε από jps στο θέμα Τιμές pellet
Σίγουρα όλα τα πέλλετ δεν έχουν την ίδια ποιότητα,ανεξάρτητα από τη χώρα προέλευσης.Για αυτό καλό είναι να αποφεύγονται οι γενικεύσεις.Υπάρχουν ρουμάνικα πέλλετ,όπως π.χ. το schweighofer ή το ameco,που έχουν μια σταθερή ποιότητα λόγω των ελέγχων που υπόκεινται από φορείς πιστοποίησης και υπάρχουν ρουμάνικα πέλλετ σε διάφανα σακιά,χωρίς όνομα,στα οποία έχω δει με τα μάτια μου ως υπολείμματα καύσης,ολόκληρα πετρώματα που τα πετούσες σε τοίχο,χωρίς να σπάσουν τελείως.Το ίδιο ισχύει και με ελληνικά,βουλγάρικα,σέρβικα και άλλα πέλλετ.
Όσον αφορά αυτό που είπε ο Kerberos δε συμφωνώ.Θα κριθεί εξ'αρχής,αυτός που ξεκινάει τώρα.Εκείνος που ξεκίνησε πριν από δύο χρόνια,θα κριθεί και για πρόπερσι και για πέρισυ και για φέτος.Δηλαδή,συνολικά.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by jps.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.328 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ