Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34474 από sdancer75
Απαντήθηκε από sdancer75 στο θέμα Τιμές pellet

terisds έγραψε: Ν.Χαλκηδωνα Θεσ/νικης 280.Κουφαλια Θεσ/νικης 270.Γιαννιτσα 235-Βουλγαρικο(απο αυτο καιω)παραγγελια 5 τονοι 30/10 προς 195 ευρωωωωωωωωωωω. :woohoo: :woohoo: :woohoo:


δώσε μας στοιχεία προμηθευτή.

sdancer75

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34478 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Τιμές pellet

sdancer75 έγραψε:

terisds έγραψε: Ν.Χαλκηδωνα Θεσ/νικης 280.Κουφαλια Θεσ/νικης 270.Γιαννιτσα 235-Βουλγαρικο(απο αυτο καιω)παραγγελια 5 τονοι 30/10 προς 195 ευρωωωωωωωωωωω. :woohoo: :woohoo: :woohoo:


δώσε μας στοιχεία προμηθευτή.

Αν πρόσεξες,είναι ποστ από πέρυσι. Εδώ τώρα στην περιοχή μου πωλείται μόνο σε κοσμηματοπωλεια. :sick: :sick:

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34479 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Τιμές pellet

sdancer75 έγραψε:

terisds έγραψε: Ν.Χαλκηδωνα Θεσ/νικης 280.Κουφαλια Θεσ/νικης 270.Γιαννιτσα 235-Βουλγαρικο(απο αυτο καιω)παραγγελια 5 τονοι 30/10 προς 195 ευρωωωωωωωωωωω. :woohoo: :woohoo: :woohoo:


δώσε μας στοιχεία προμηθευτή.


Aυτο το έγραψε ένα χρόνο πριν ο άνθρωπος αυτήν την εποχή να υπολογίζεις κανα 300ρακι τον τόνο

με προλαβες :P

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by XAALAARAA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34486 από love.bacardi
Απαντήθηκε από love.bacardi στο θέμα Τιμές pellet
παντως εγω θελω και το λεω απο τωρα ενα φορτηγο ολοκληρο για τουχρονου. απο καλο πελλετ οποιος μπορει και απο τωρα το κλεινω οποιος εχει καποια καλη προσφορα απο καποιον που ξερει η καποιος προμηθευτης ας επικοινωνησει μαζι μου το εμαιλ μου ειναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ας μου στειλει τιμη για ολο το φορτηγο για ορεστιαδα ξεφορτωμα σε 2 μερη και με ευκολο προσβαση ακομα και σε 2πλο φορτηγο. ευχαριστω
σβαιτσχοφερ
γκολντεν ναγκατς
χολζπελλετ
ρζπελλετ
ρουαλ πελλετ
και οτι αλλο ασπρο υπαρχει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34605 από DIMITRIS38
Απαντήθηκε από DIMITRIS38 στο θέμα Τιμές pellet

love.bacardi έγραψε: παντως εγω θελω και το λεω απο τωρα ενα φορτηγο ολοκληρο για τουχρονου. απο καλο πελλετ οποιος μπορει και απο τωρα το κλεινω οποιος εχει καποια καλη προσφορα απο καποιον που ξερει η καποιος προμηθευτης ας επικοινωνησει μαζι μου το εμαιλ μου ειναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ας μου στειλει τιμη για ολο το φορτηγο για ορεστιαδα ξεφορτωμα σε 2 μερη και με ευκολο προσβαση ακομα και σε 2πλο φορτηγο. ευχαριστω
σβαιτσχοφερ
γκολντεν ναγκατς
χολζπελλετ
ρζπελλετ
ρουαλ πελλετ
και οτι αλλο ασπρο υπαρχει


είναι εδώ κάποιοι προμηθευτές που γράφουν και έχουν τα τις ενλογο μάρκες που αναφέρεις μπορείς να τους στείλεις ένα email η' ακόμα καλύτερα και σβέλτα πάρε ένα τηλ και συνεννοήσου άμεσα γιατί η ποσότητα που θες είναι μεγάλη και συμφέρει και σε αυτούς να σου δώσουν μια καλή προσφορά στα γρήγορα πριν βγει ο μίνας θα έλεγα καλύτερα

fuzzy logic 2 p15kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34700 από daco
Απαντήθηκε από daco στο θέμα Τιμές pellet
Τελικα εχθες παρελαβα 2 τονους Ameco προς 290 ευρω τον τονο. Περιοχη Θεσ/νικης.
Καινουργιος στο πελλετ, ειδα τις πιστοποιησεις και μπηκα!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.679 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ