Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1265 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Τιμές pellet

KERBEROS έγραψε: Να γίνει ένα topic με τίτλο 'προσφορές εμπόρων', για να είματε όλοι καλυμένοι; Επώνυμα ας καταθέτει όποιος έμπορος θέλει την προσφορά του για κάθε ενδιαφερόμενο. Δεν βλέπω κάτι αθέμιτο σ' αυτό, ίσα ίσα κέρδος μπορούμε να έχουμε όλοι μας. Άλλο η δική μας έρευνα αγοράς στο "τιμή Pellet" κι άλλο οι προσφορές για πέλλετ, ξύλο ή μηχανήματα στο "Προσφορές εμπόρων".

Καλό μου ακούγεται!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1280 από tasosp
Απαντήθηκε από tasosp στο θέμα Τιμές pellet
εγω αγορασα alfa wood στην βεροια στις αρχες νοεμβριου 0,24 πριν απο δυο μερες πηγα να παρω κ το ειχε 0,285 αλλα δεν πηρα γιατι ηταν πολυ μικρα κομματακια το πελλετ κ ειχε πολυ πριονιδι.
αυτο ηταν σε σακουλες με κοκκινο χρωμα κ οχι σαν την προηγουμενη φορα . μαλλον αλλη παρτιδα.
πηρα λοιπον 5 15κιλα μεχρι να δω τι θα κανω κ το πληρωσα 0,33 . ντραπηκα να το κατεβασω απ οτο αυτοκινητο κ να του το αφησω να το εχει να το χαιρεται.
λιγο πριν πηγε σε φιλο μου το παρεδωσε στο σπιτι του με 0,295
δηλαδη οτι του ερχεται κανει. εννοειται οτι δεν ξαναπαω εκει.
υπαρχει κ αλλο σημειο πωλησης alfa wood εδω στην βεροια κ πηρα με 0,25 σε μεγαλο σακκο.
αλλα επειδη δεν τους αντεχω τους εμπορους αυτους που καθε φορα πουλανε οσο θελουν θα ξεκινησω να φτιαχνω μονος μου.
μεχρι τοτε θα βαζω και καλαμποκι που κανει 0,25 κ δεν θα τους δωσω ουτε μισο λεπτο παραπανω τους πελλετεμπορους.
δοκιμασα με καλαμποκι κ οχι μονο το καιει αλλα ξεκιναει κ μονο με καλαμποκι το αναμα.
χθες οργωσα ενα χωραφι για να βαλω καλαμποκι κ βρηκα πελλετομηχανη για να φτιαχνω κ πελλετ.
κ οπως ειπε καποιος ας το κανουν παπαρα με το γαλατακι καποιοι εξυπνοι εμποροι το πελλετ τους

μη δια φοβον αλλα δια το δεον απεχεσθαι αμαρτηματων (Δημοκριτος)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1281 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet
Τέτοιους εμπόρους θα τους ξεβράσει η ίδια η αγορά. Διέδωσε σε όσους μπορείς αυτή τη συμπεριφορά του ασυνείδητου.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1289 από frelas
Απαντήθηκε από frelas στο θέμα Τιμές pellet
Πάντως ο pellet shop (Γιάννης ) ήταν από τους μοναδικούς που έδωσε τιμή στο ιντερνετ χωρίς να φοβάται τον ανταγωνισμό και να κρύβεται πίσω από το δαχτυλό του. Κάποια στιγμή μάλιστα ενημέρωσε το φόρουμ ότι θα προχωρήσει σε αύξηση της τιμής από 230 σε 250 15 με 20 μέρες πριν δίνοντας μας την ευκαιρία να προλάβουμε την τιμή των 230.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1311 από polyvag
Απαντήθηκε από polyvag στο θέμα Τιμές pellet
στην Κατερίνη τιμή 0,24€/Kg (με ΦΠΑ) από www.ecoa.gr,αλλά δεν το έχω δοκιμάσει...δεν είχαν διαθέσιμο την προηγούμενη εβδομάδα (αρχές Δεκεμβρίου θα ξεκινήσουν την παραγωγή μου είπαν)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1360 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Να γίνει ένα topic με τίτλο 'προσφορές εμπόρων', για να είματε όλοι καλυμένοι; Επώνυμα ας καταθέτει όποιος έμπορος θέλει την προσφορά του για κάθε ενδιαφερόμενο. Δεν βλέπω κάτι αθέμιτο σ' αυτό, ίσα ίσα κέρδος μπορούμε να έχουμε όλοι μας. Άλλο η δική μας έρευνα αγοράς στο "τιμή Pellet" κι άλλο οι προσφορές για πέλλετ, ξύλο ή μηχανήματα στο "Προσφορές εμπόρων".

Καλό μου ακούγεται!!!


Να το κάνουμε αυτό που λέτε αλλά οχι σε τοπικ του Forum αλλά με mail.
Το κακό είναι οτι μόνο η τιμή δεν λέει τίποτε. Θα πρεπει καποιος να εχει δοκιμάσει το προιόν.
Μήπως να είχαμε πρώτα το αποτέλεσμα καποιας δοκιμής και μετα.

Σε κάθε περίπτωση οποιος ενδιαφέρεται να κάνει προσφορά ή γενικότερα να δώσει τιμή μπορεί να απόστείλει email με την τιμή στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. . Η τιμή θα ανακοινώνεται μαζί με τον κωδικό της προσφοράς και του εμπόρου τον οποίο θα εχει λάβει και ο εμπορος σαν απάντηση στο email που θα μας εχει στείλει.

Αν ακόμη θελετε θα μπορουσαμε στην συνέχεια θα ζητάμε να αποστείλει ενα δείγμα για να δοκιμάσουμε το προιόν το οποίο και θα μπορούσαμε να πληρώσουμε.

Πως σας φαίνονται τα παραπανω?

Πάντως επώνυμα δήλαδη με τα στοιχεία του δεν γίνεται. Αν πάλι θελετε να ακολουθήσουμε αυτό που λέτε τότε μπορεί να γίνει η προσφορά με το ονομα χρήστη εδω μέσα και οταν χρειαστεί τα στοιχεία του αυτός που θέλει να αγοράσει θα ζητα από τον χρήστη να του τα στείλει μεσω email(πάντα ποτε στον αερα γιατι απαγορεύεται από τους κανόνες - προβολή θα κανουμε μονο σε αυτούς που το ζητήσουν και παντα με καποιο ανταλλαγμα).

Παρεπιπτοντως τωρα που συζητάμε για το pellet έθεσα σε μερικους επαγγλματίες του χώρου την πρόθεση του forum είτε να κληρώσει είτε να δώσει σε κάποιους που πραγματικά το εχουν ανάγκη ενοψη των εορτών κάποια ή καποιες ποσότητες Pellet. Εννοείτε οτι αυτοί που θα προσφέρουν το οτιδήποτε θα προβληθούν ανάλογα από τις σελίδες του energ.gr . Μεχρι στιγμής δεν εχω καμμία θετική απάντηση... ούτε για ενα σακκουλάκι που κάνει 4€ :(

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.347 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ