Αγορά Pellet απο Βουλγαρία σε τιμη εργοστασίου

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127378 από XAALAARAA

thlanarass έγραψε:
απο αυτον το μεθοριακο σταθμο ποσους τονους οχημα μπορει να περασει?


μέχρι 3,5 τόνους νομίζω πάντως όχι παραπάνω

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127503 από john88s
Από τι ξύλο είναι αυτό το πέλλετ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127505 από XAALAARAA

john88s έγραψε: Από τι ξύλο είναι αυτό το πέλλετ;



Το μεγαλύτερο ποσοστό είναι πεύκο ο δεύτερος βγάζει και την φλούδα από τους κορμούς και δεν χρησιμοποιεί ξακρίδια μάλλον όπως ο πρώτος για αυτό είναι και πιο άσπρο .

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν by XAALAARAA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127514 από mastoras
"Κοίτα αδερφέ μου να δεις το χάλι μας" :(

Δεν έχουμε που δεν έχουμε πλέον παντελόνι να φορέσουμε, η ανάγκη μας έχει κάνει να δώσουμε και το βρακί μας στους Βουλγάρους.

Και φυσικά αφού χορτάσαμε ψωμί μέσω ευρωπαϊκών κονδυλίων τόσα χρόνια, ας βοηθήσουμε τώρα και την γείτονα χώρα Βουλγαρία, όπως οικοδομήσαμε και στήσαμε την Αλβανία 2 δεκαετίες τώρα.

Ετσι είμαστε εμείς οι Ελληνες, μερακλήδες και δεν θα αλλάξουμε ποτέ............ μόνοι μας. ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127534 από XAALAARAA

mastoras έγραψε: "Κοίτα αδερφέ μου να δεις το χάλι μας" :(

Δεν έχουμε που δεν έχουμε πλέον παντελόνι να φορέσουμε, η ανάγκη μας έχει κάνει να δώσουμε και το βρακί μας στους Βουλγάρους.

Και φυσικά αφού χορτάσαμε ψωμί μέσω ευρωπαϊκών κονδυλίων τόσα χρόνια, ας βοηθήσουμε τώρα και την γείτονα χώρα Βουλγαρία, όπως οικοδομήσαμε και στήσαμε την Αλβανία 2 δεκαετίες τώρα.

Ετσι είμαστε εμείς οι Ελληνες, μερακλήδες και δεν θα αλλάξουμε ποτέ............ μόνοι μας. ;)


Από την στιγμή που ο κάθε έμπορας πελλετ στην Κομοτηνή δεν πουλάει κάτω από 300 ευρώ τον τόνο δεν υπάρχει άλλη επιλογή. Και εγώ δοκιμές κάνω και ψάχνω να βρω την καλύτερη επιλογή για το καλοκαίρι εδώ θα είμαστε να ακούσουμε προσφορές και να επιλέξουμε αυτό μας συμφέρει εξαλου είπαμε έως τώρα καίμε ελληνικό πελλετ φτηνά αγορασμένο γιατί να μην συνεχίσουμε αλλά υπάρχουν και κάποιοι που δεν έχουν αυτήν την επιλογή και άπλα δίνοντας πληροφορίες τους βοηθάμε. Ο κόσμος πεινάει και η ανεργία θερίζει μιας και υπάρχουν και Έλληνες επιχειρηματίες που ξέρουν καλύτερα να κλείνουν επιχειρήσεις πάρα να προσπαθουν να τις κρατήσουν ανοιχτές ;)

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127875 από XAALAARAA
Το πελλετ από την δεύτερη βιοτεχνία μπήκε στην σόμπα εχτές το βράδυ αφού καθαρισα πρώτη εντύπωση η σόμπα χώρεσε περίπου 38-40 κιλά όπως με το bioenergy point , alfa wood κτλ δεν είναι σαν τις πρώτης βιοτεχνίας που πήρε μόνο 30-32 κιλά

Ωραιότατο και κάτασπρο σαν τα αυστριακα
Για να δούμε και πως καίγεται και τι στάχτη βγάζει υπομονή 5-6 μέρες μέχρι το επόμενο καθάρισμα να κάψουμε καμία 15αρια τσουβάλια

Στάλθηκε από το ST21i2 μου

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.097 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ