Pellets Τιμές σε Αθηνα

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122724 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Re:Pellets Τιμές σε Αθηνα
ενημερωσε μας για το αλφαπλαμ ... για πιστοποιημενο μια χαρα τιμη εχει τετοια εποχη (τετοια λεμε κι ακριβαινουν :P )

μια και αναφερθηκε καπου (αλλα δεν μπορω να το ψαξω τωρα) δεν νομιζω να εχει σχεση με το φορεστ εντερπραισισ


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122944 από kyriazisg
Απαντήθηκε από kyriazisg στο θέμα Re:Pellets Τιμές σε Αθηνα

dimlyk έγραψε: ενημερωσε μας για το αλφαπλαμ ... για πιστοποιημενο μια χαρα τιμη εχει τετοια εποχη (τετοια λεμε κι ακριβαινουν :P )

μια και αναφερθηκε καπου (αλλα δεν μπορω να το ψαξω τωρα) δεν νομιζω να εχει σχεση με το φορεστ εντερπραισισ

Φίλε dimlyk ,

Είχα μιλήσει με τον εισαγωγέα και με ενημέρωσε ότι πήρε πιστοποίηση και άλλαξε ονομασία .
Σου επισυνάπτω και το Link www.forestalfaplam.com/ και αν δεις στο section "Σχετικά με εμάς" αναφέρει το προηγούμενο όνομα της εταιρείας . Την Δευτέρα θα φορτώσω μερικά σακουλάκια να το δοκιμάσω αν και δεν νομίζω να έχει μεγάλη διαφορά από τον προκάτοχό του .

Φιλικά πάντα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122977 από malia
Απαντήθηκε από malia στο θέμα Pellets Τιμές σε Αθηνα
το forest alfaplam γραφει οτι εχει ποιστοποιηση οτι εχει κ καλα Α2 αλλα Ο dimlyk μου ειχε πει οτι ειναι κατωτερω απο το Α1!ξερει κανεις γενικα οτι ειναι καλο?γιατι πριν σαν forest enterprices ηταν μαπα!πηρα το silva lemntexx με 5.40 το σακκι!μου ειπε οτι θα το ειχε πιο φτηνο αλλα επειδη το εφερε μεσα στο χειμωνα κ δεν γινοταν πιο φτηνα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #122982 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Pellets Τιμές σε Αθηνα
φιλε κυριαζη με επεισες :)
απλα ειχα την εντυπωση οτι ειχα δει και τις 2 σακουλες να κυκλοφορουν ...δεν με ενδιεφερε ομως και δεν ασχοληθηκα

το forest alfaplam γραφει οτι εχει ποιστοποιηση οτι εχει κ καλα Α2
τουλαχιστον δεν ειναι ψευτες :)
Α2 λεει και στο σαιτ ....ενω οσοι δεν εχουν τιποτα ,,,εχουν ολοι την ανωτατη πιστοποιηση :woohoo:


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #123040 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Pellets Τιμές σε Αθηνα

malia έγραψε: το forest alfaplam γραφει οτι εχει ποιστοποιηση οτι εχει κ καλα Α2 αλλα Ο dimlyk μου ειχε πει οτι ειναι κατωτερω απο το Α1!ξερει κανεις γενικα οτι ειναι καλο?γιατι πριν σαν forest enterprices ηταν μαπα!πηρα το silva lemntexx με 5.40 το σακκι!μου ειπε οτι θα το ειχε πιο φτηνο αλλα επειδη το εφερε μεσα στο χειμωνα κ δεν γινοταν πιο φτηνα!


Ναι το πήρε ακριβά! 160-180 από το εργοστάσιο στην Ρουμανία του βγήκε με 210-230 με την μεταφορά και το πουλάει μόνο 360 τον τόνο...Όντως...Ευκαιρία. Πάντως, υπόψιν, άμα πεταχτείς μέχρι την Κόρινθο, Αθήνα, Ναύπλιο πιο φτηνά θα βρεις πέλλετ...;) Και Α1 Enplus.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #123044 από kyriazisg
Απαντήθηκε από kyriazisg στο θέμα Re:Pellets Τιμές σε Αθηνα

ανδρεου έγραψε: αυτά που έβαλα φώτο είναι αυτά που καίω τώρα , πιο τίμιο ειναι το technopellet αλλά οχι σταθερό στην ποιότητα (η δεύτερη παρτίδα αν και πιο λευκη δεν έμεινα ευχαριστιμενος)κοντα μου αυτα τα δυο εχω βρει με 4,5 ευρω
Το alfa Wood είναι τίμιο αλλά οχι τέλειο (και δεν βρίσκω κοντά μου) !

καιθα πάω Χαλάνδρι να πάρω αυτό που σύστησε ο φίλος με 4,40 Σέρβικο Pellet της AlfaPlam να δουμε τι πεζει!
το Carfoure δεν έχει πλέον με έκπτωση , το δοκίμασα καλούτσικο.......!για τα λεφτα του,

Ας έχουμε το νου μας να ενημερωνουμε για τυχόν ευκαιρίες , και να οργανωθούμε οι Αθηναιοι ;)

Φίλε Ανδρέου ,
Είχα στείλει e-mail στην εταιρεία για την διαθεσιμότητα σε pellet και με ενημέρωσαν ότι έχει τελειώσει και περιμένουν παραλαβή μέσα στην εβδομάδα .
Θα ενημερώσω και εδώ για οτιδήποτε νεότερο .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.079 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ